Kā piedalīties totalizatorā?

Totalizatori ir neatņemama sastāvdaļa visiem tiem, kuri ir azartiski sporta cienītāji un vēlas no sava hobija gūt ne tikai emocionālu, bet arī materiālu, jeb naudisku labumu. Tas nav nedz kas slikts, nedz nosodāms, turklāt, likmes uz dažādiem sporta notikumiem tiek liktas jau no laikiem, kad sports kļuva par izklaidi tiem, kuri to vēro.

Lai arī totalizatori mēdz piedāvāt likmju likšanu arī uz dažādiem ar kultūru un politiku saistītiem notikumiem, likmes uz sportu ir populārākais likmju likšanas objekts un tā iemesla dēļ, uz vienu sporta notikumu, var likt dažādus likmju veidus, ne tikai saistītus ar gala rezultātu kā nereti maldīgi tiek uzskatīts.

 

Sporta likmes ir iespējams likt dažādos veidos. Ja precīzāk, tad divos. Bukmeikeru kantoros un sporta bāros, kā arī internetā. Ja bukmeikeru kantori un sporta bāri ir vairāk lokālāka mēroga, tad likmju likšana internetā ir vesels process, kurā varat likmes likt ļoti daudz un dažādās vietnēs visā Eiropā. Lai pārliecinātos par to, ka interneta vietne, kas piedāvā veikt dažādas sporta likmes ir droša, nepieciešams ievērot dažus noteikumus, lai būtu pārliecība par to, ka nauda tiks ieguldīta droši:

  • vienmēr pārliecināties par to, ka interneta vietne un totalizatoru rīkotājs ir saņēmis atļauju azartspēļu rīkošanai Eiropas Savienībā;
  • pārliecinaties vai vietne ir droša un atbalsta drošus norēķinus ar dažādiem maksājumu karšu veidiem, PayPal vai citiem interneta maciņu analogiem. Nereti populārākie inerneta bukmeikeri piedāvā savu spēlētāja kontu papildināt arī ar kriptovalūtu;
  • arī tas, ka reģistrēties var tikai pilngadību sasniegušas personas, ir viens no veidiem kā pārliecināties par vietnes drošību, jo norāda uz to, ka vietne un bukmeikers darbojas atbilstoši likuma regulām.

 

Uz kādiem sporta veidiem likt likmes?

Atbilde patiesībā ir diezgan elementāra un citiem varētu pat likties pārāk vienkārša. Ir maldīgi uzskatīt, ka liekot likmes uz visiem sporta veidiem, uz kuriem ir lieli koeficienti, noteikti laimēsiet. Likmes vajag likt uz tiem sporta notikumiem, par kuriem esat pārliecināts un nesastopaties pirmo reizi. Ja esat pārliecināts futbola fans, nevajag riskēt un likt lielas likmes uz sieviešu florbola komandas spēli, ja par to neko nezināt. Rūdītākie spēlētāji uzskata, ka laimēt totalizatorā var tikai tad, ja tiek rūpīgi pētīta statistika un citi notikumi, kas saistīti ar sporta veidu, komandu un/vai spēlētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *