LABĀKIE GALDI LABĀKAJIEM CILVĒKIEM!

Vai ikdienas steigā vispār aizdomājamies, cik daudzas lietas mēs darām pie galda? Te mēs gan mielojamies, gan strādājam, gan noliekam uz tā vajadzīgās lietas, gan domājam pie tā svarīgākās domas. Katrai no šīm funkcijām tiek pielāgots arī cita veida galds, tāpēc ir sastopami gan datorgaldi, gan ēdamgaldi, gan restorānu galdi, gan daudzu citu funkciju galdi.

Galdam ir ļoti daudz funkciju, vēl jo vairāk, galds var būt arī estētisks akcents, tāpēc svarīgi būtu izvēlēties tādu galdu, kas apvieno labākās mūsdienu priekšrocības – izturību un stilu. Turklāt galdi mēdz krasi atšķirties gan pēc izejmateriāliem no kā tie veidoti (piemēram, koka galdi, kas tiks izmantoti no paaudzes paaudzē vai žurnālgaldi no liekti līmētā finiera, kas būs svara ziņā viegli), gan formas ziņā (piemēram, klasiski taisnstūrveida galdi vai eleganti ovāli), gan izmēru un krāsas ziņā (sākot no nelieliem kafijas galdiem un beidzot ar iespaidīgiem konferenču galdiem).

Dizainakresli.lv ir uzņēmums no Latvijas, kas apvieno pasaulē atzīta dizaina paraugus ar pašmāju kvalitāti. Te nopērkamos galdus var atšķirt pēc Skandināviem raksturīgā dizaina, kas lieliski papildina jebkuru interjeru, un augstākajiem kvalitātes standartiem, kas nodrošina galdu izturību. Kurš no visiem uzskaitītajiem galdu veidiem ir centrālais teju katrā ģimenē? Neviens cits kā ēdamgalds, jo kopīga maltīte jau kopš seniem laikiem ir svēts brīdis, kas ļauj sanākt kopā tuviniekiem un radiniekiem gan ikdienā, gan svētkos. Dizainakresli.lv piedāvā apaļus un taisnstūra formas ēdamgaldus, kas pieejami kā gaišos, tā tumšos toņos. Šie galdi izskatās viegli un eleganti, tajā pašā laikā tie ir paredzēti ilgstošai lietošanai.
Kad esam paēduši pie ēdamgalda vai virtuves galda, varam atpūsties dīvānā vai atpūtas krēslā, kuram blakus novietots mazs un stilīgs žurnālu galdiņš. It kā paredzēts, lai uz tā novietotu žurnālus, taču patiesībā ar ļoti plašu pielietojumu – ja nepieciešams, izmantojam to, lai novietotu uz tā vāzi ar puķēm, bet tikpat labi varam arī uz tā servēt tēju un pīrādziņus, varam uz tā laiski nolikt kājas, skatoties televizoru un pat pašu televizoru varam uz tā novietot! Lai kuru no minētajiem veidiem jūs izvēlētos žurnālgalda pielietošanai, dizainakresli.lv ir pārliecināts, ka viņu ražotais galdiņš kalpos ilgi un uzticīgi. Kā viens no interesantākajiem galdiņiem dizainakresli.lv piedāvājumā jāmin modelis “Scoop” – metāla rāmis un izliektā koka virsma ar plauktiņu ir praktisks un stilīgs risinājums vienlaicīgi. Uzzināt vairāk par to var dizainakresli.lv mājaslapā!

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, turklāt par visām niansēm iespējams vienoties ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem. Vēl varam pačukstēt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas atlaides – izmanto tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *