Auto riepu montāža un arī konsultācijas.

Auto riepas noteikti ir automašīnas apavi, tādēļ to kvalitātei ir jāpievērš ļoti ļoti liela uzmanība un vērība. Mašīnas riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Neskatoties uz to, vai mašīnai uzstādītas pavisam jaunas vai lietotas auto riepas, tai ir jāatblst visām drošības prasībām. Riepu cenu kategorijas ir dažādas, tādēļ vajag saprast, ko īsti ir vēlme iegādāties. Riepu serviss aicina konsultēties ar speciālistu pirms auto riepu pirkšanas, jo riepas tiek iedalītas dažādās kategorijās, kas varētu samulsināt nezinātājus. Mašīnas riepu garāžas bieži nodrošina arī mašīnas riepu uzglabāšanas servisu.

Kas būtu jāzina par automašīnas diskiem?
Riepu serviss parasti piedāvā dažāda stila konsultācijas, kas ir saistīti ar riepām un arī diskiem. Lietie diski, tērauda auto diski un kaltie auto diski noteikti ir populārākie automašīnām uzstādīto auto disku veidi.Auto diski var braukšanas laikā iegūt dažāda stila bojājumus, it sevišķi tad, ja ikdienā ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļiem, kādi pie mums nav pārāk liels retums. Auto riepu montēšana obligāti ietver arī auto disku apkopi, tādējādi mašīnas riepu garāža katrā ziņā parūpēsies arī par tiem. Riepu riepu servisa sortimentā ietilpst arī tādi pakapojumi kā riepu maiņa un mašīnas riepu balansēšana.

Ziemas un arī vasaras riepu seviss.
Ziemas riepu sezona pie mums iesākas pirmā oktobrī un beidzas pirmā martā. Loģiski, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss noteikti ir atkarīgs no laikapstākļiem. Drīkst lietot vissezonas mašīnas riepas, taču to protektora biezums noteikti ir jāpārbauda pirms pirmā oktobra. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot lietotas vai mazlietotas auto riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas ir ļoti ievērojama, gandrīz 40% zemāka. Tas attiecas gan uz vasaras, gan ziemas riepām.Pirms pērkat lietotas vai arī atjaunotas mašīnas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa speciālistiem.

Kur ir riepu servisi?
Lēta mašīnas riepu garāža ir atrodama Ulbrokā. Tur nodrošina arī auto riepu noliktavas konsultācijas, kuras ir izdevīgi tiem, kuriem nepieciešams nodot glabāšanā savus nesezonas auto riepu komplektus, taču mājās vai garāžā tam nav vietas. Ubrokā un arī Rīgā iespējams pārliecināties par savu mašīnas riepu komplekta gatavību sezonai. Riepu garāža piedāvā visa veida mašīnas riepu un arī auto disku apkopes pakalpojumus, sākot ar riepu balansēšanu un beidzot ar riepu un arī disku labošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *