IEKARAMO GRIESTU LOMA GRIESTU MONTĀŽĀ

Lai klientiem nodrošinātu labākos risinājumus ēku celtniecībā, montāžas darbos un energoefektivitātes uzlabošanā, katrs sevis cienošs uzņēmums meklē jaunus un inovatīvus risinājumus. Griestu montāža ir svarīga iekšdarbu sastāvdaļa.

Montāžas darbi ir veicami gan griestu ārpusē, gan iekšpusē. Ja ēka ir būvēta komercvajadzībām vai kā biroju ēka, tad lielisks risinājums šeit ir iekaramie griesti. Tie ir arī izplatīta izvēle loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū un ideāli piemēroti telpām, kuru griestu augstums ir virs trīs metriem.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒRTĀKOS IEKARAMOS GRIESTUS?
Katrs klients var izvēlēties staro trīs griestu veidiem. Open cell jeb šūnu griesti nodrošina līdz pat 90% atvērtas telpas, kuru izmēru regulē šūnas acs lielums. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Aiz šiem griestiem var veiksmīgi paslēpt griestos montētās komunikācijas. Klienti, labprāt, izvēlas arī kasešu griestus. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. To montāža notiek pamīšus. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

VAI ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS NODROŠINA TERMOREGULĀCIJU?
Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tām ir gan dekoratīvas, gan funkcionālas īpašības. Šāda veida žalūzija ir statiska un uzstādīta ārpus telpām, attiecīgi tā nav jāregulē un jāmaina tās pozīcija. Tās var montēt arī priekšā logu ailēm, tādējādi regulējot gaismas plūsmu un temperatūras svārstības telpā. Tiešie saules stari neuzkarsē ēkas fasādi un iespējams telpās uzturēt normālu temperatūru bez ilgas gaisa kondicionēšanas resursu tērēšanas. Fasādes žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pielāgojot tās pie eksterjera. Visas metāla konstrukcijas ir drošas un kalpos ilgi un godam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *