Kredīts online – kā tad izdarīt īsto izvēli?

Pateicoties internetam, kredīts šodien var tikt saņemts pat esot mājās. Viennozīmīgi tas ir ļoti ērti šodienas pasaulē. Turklāt, aizdevumi internetā sniedz iespēju netērēt laiku kā arī naudu, braucot uz Banku, kā arī gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kā tiek saņemti kredīti internetā, kas jāņem vērā, kad tiek izvelēts aizdevums, un cik tad droši būtu nosūtīt savus datus šādām nebanku kredītiestādēm?

Vislabāk būtu zināt atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai vēlāk droši lietot kredītus tiešsaistē. Mēģināsim noskaidrot to tālāk.

Kredīts internetā, kādas tieši priekšrocības tas dot?

Mēģinot izpētīt to cik aizdevumi online ir izdevīgi, jāsāk ar to priekšrocībām un arī trūkumiem.
Online kreditēšanas plusi:
Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izvērtēšana un tūlītēja naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam iegūt nepieciešamo summu divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc tam kā iesniegts pieteikums. Jau pieteikšanās dienā patēriņa kredīts internetā būs izdots pieteicējam.
Pieejamība klientam – aizdevums var tikt izsniegts arī bez klātienes konsultācijas, bet pats produkts tiks izvēlēts patstāvīgi, apskatot un iepazīstoties noteikumiem kreditētāja vietnē.
Minimālās prasības – lai būtu noformēts kredīts internetā, pamatā būs jāuzrāda pase un tālruņa numurs. Citas iestādes pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Ja aizņēmējs piesakās uz mazu kredītu, finanšu iestāde var arī nepieprasīt interesējošo informāciju par maksātspēju un kredītvēsturi.
Pats galvenais cēlonis tam, kādēļ kredīts online tomēr ir tik ļoti pieprasīts, ir šī dabūšanas parocība un vēl vieglums. Tomēr, padarot vienkāršāku pieteikumu apstrādi, finanšu iestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šajā gadījumā kreditori palielina prasības attiecībā uz kredīta atmaksāšanu.
Priekš tam, lai padarīt mazākus iespējamos zaudējumus, nebanku kredītiestādes jau ir spiestas:
Ierobežot finansējuma summu, ko sniedz aizdevums;
Palielināt procentu likmes;
Samazināt aizdevuma līguma termiņu.
Neskatoties uz visām priekšrocībām kā arī trūkumiem, kad tiek ņemts kredīts, tomēr ir jāizvērtē tā vajadzība un vēl būtu jāapzinās tas, ka pats aizdevums vienmēr ir jāatgriež.

Cik populāri šodien ir sms kredīti?

Ātrā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti ļāva izveidot ko jaunu – SMS kredītu. Neapšaubāmas šādu kredītu plusi ir iegūšanas vienkāršums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai kredīta pieteikuma izskatīšanas procesam. Tas ir kredīts, kurš balstās uz uzticību. Nemaz nav vajadzīgs vākt nekādus apliecinājumus, bet, ja sms kredīts tiek atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Ir arī acīmredzami mīnusi: augstās aizdevuma cenas, tā kā aizdevējs vēlas ne vien nopelnīt naudu uz %, bet arī sevi apdrošināt pret saistību nepildīšanas risku, kas tad šajā gadījumā jau ir ļoti augsts. Un kredīts jau būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, taču maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tāpēc, pirms tam kā iesniegt pieteikumu, cītīgi izpētiet visu. Piemēram, uzziniet vairāk tiešsaistē par potenciālo kreditētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *