Kurā brīdī aizdevums online vai sms kredīts būs labākā izvēle?

Pat tagad ne visu banku piedāvājuma klāstā ir aizdevumi online, šodien tas vairāk ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Kredīts online ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamo naudas summu ļoti ātri, bet daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās aizdevumam, pielietojot internetu, ne ar ko neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas.

Šeit tiek sastādīts pieteikums, tas tiek apstiprināts un tikai tad tiek saņemta nauda un nav svarīgi vai jums nepieciešams jauns kredīts vai pārkreditācija. Visas manipulācijas notiek caur i-banku vai personīgo klienta kontu. Vēl viens plus ir tajā, ka pieteikties var arī vairākās kredītiestādēs. Šis apstāklis ievērojami uzlabo apstiprināšanas iespējas. Zemāk var lasīt, ar ko tad kredīti internetā atšķiras no banku kredīta, un kam tieši jāvērš vērība, ņemot kredītu.

Kredīts internetā – plusi un visi mīnusi

Pētot to cik kredīti internetā tomēr ir izdevīgi, būtu jāsāk ar to priekšrocībām un arī mīnusiem.
Online kreditēšanas priekšrocības:

  • Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izvērtēšana un tūlītēja naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam iegūt nepieciešamo summu divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc tam kā iesniegts pieteikums. Tajā pat dienā kredīts online tiek izsniegts klientam.
  • Pieejamība – kredīts tiek izsniegts bez konsultācijas, pie tam izvēles produkts tiks izvēlēts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties nosacījumiem mājas lapā.
  • Minimālās prasības – priekš tam, lai būtu formēts aizdevums internetā, galvenokārt ir jāuzrāda pase un tālruņa numurs. Citas organizācijas pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Gadījumā ja pieteicējs piesakās uz mazu kredītu, kreditētājs var neprasīt informāciju par maksātspēju un kredītvēsturi.
  • Galvenais cēlonis tam, kādēļ aizdevums online jau ir tik ļoti populārs, tomēr ir šī dabūšanas parocība un vēl vienkāršums. Tomēr, padarot vienkāršāku kredīta pieteikumu izskatīšanu, kredītiestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Tādā situācijā kreditori pastiprina prasības attiecībā uz naudas atgriešanu.


Lai kompensētu iespējamos zaudējumus, nebanku kredītiestādes tad ir spiestas:

  • Ierobežot pieejamo summu, ko tad sniedz aizdevums;
  • Palielināt procentus;
  • Samazināt aizdevuma līguma termiņu.

Neskatoties uz visiem plusiem kā arī mīnusiem, ņemot kredītu, ir jāizvērtē tā nepieciešamība un būtu jāapzinās viennozīmīgi tas, ka kredīts vienmēr ir jāatgriež.

Cik tad populāri šodien bija sms kredīti?

Straujā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti sniedza iespēju izveidot ko jaunu – SMS kredītu. Neapšaubāmas šādu aizdevumu plusi ir iegūšanas vieglums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai kredīta pieteikuma izskatīšanas procesam. Faktiski tas ir aizdevums, kas balstās uz uzticību. Nemaz nav vajadzīgs vāk jebkādus dokumentus, taču, ja sms kredīts ir atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Ir arī acīmredzami trūkumi: lielās aizdevuma cenas, jo kreditētājs vēlas ne vien pelnīt naudu ar procentiem, bet arī apdrošināt sevi pret saistību nepildīšanas risku, kas šajā gadījumā jau ir ļoti augsts. Un kredīts jau būs jāatmaksā ātri, parasti tas ir gads, bet maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tāpēc, pirms tam kā sniegt pieteikumu, rūpīgi pārbaudiet visu. Piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk internetā par iespējamo aizdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *