LIELISKS RIEPU SERVISS RĪGĀ

Jebkurš auto vadītājs noteikti zina, ka dažādām sezonām, vajadzīga arī auto riepu nomaiņa. Tādēļ, auto vadītājus var iedalīt divās grupās. Daļa autovadītāju savām mašīnām izvēlas izmantot vissezonas riepas, kas nav jāmaina divas reizes gadā.

Bet, otri izvēlas nomainīt riepas katru sezonu. Galvenais, kas jāielāgo katram mašīnas šoferim, ir regulāra riepu tehniskā apskate un apkope, lai braucienu laikā nebūtu nepatīkami pārsteigumi. Tik pat būtiska ir arī uzticama servisa apkope, kas riepas ne tikai nomainīs un veiks diagnostiku, bet arī konsultēs par labākajiem risinājumiem konkrētai automašīnai un arī braukšanas paradumiem ikdienā.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/disku-valcesana/

ATBILSTOŠĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU AUTO.

Katram automašīnas īpašniekam tiek dota brīva alternatīva tajā, kādas riepas izmantot savam auto – ziemas un vasaras vai vissezonas. Daudziem, it sevišķi jaunajiem autovadītājiem mēdz rasties dažādi jautājumi saistībā ar vissezonas riepām un to īpašībām, kā arī iespējām izvēloties maiņas auto riepas – kādas vislabāk izvēlēties, kādu riepu servisu izvēlētiesun tamlīdzīgi. Galvenā riepu atšķirība ir ķīmiskajā sastāvā, kas paredzēts dažādām gaisa temperatūrām, lai gadalaiku maiņa neieteikmētu braukšanas kvalitāti. Zemas riepām ir radzes, kas palīdz automašīnai ziemas apstākļos drošāk turēties uz ceļa. Ja runājam par vissezonas riepām, tad obligāti jāpiemin, ka šādas riepas nevajadzētu izmantot laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem 0 grādiem, kā arī vasarās šādām riepām ātrāk dilst protektora līmenis.

AUTO RIEPAS UN RIEPU DISKI.
Jebkurā riepu servisā ir iespējams veikts arī automašīnas disku apkopi un servisu. Disku veidi ir dažādi un specialista ieteikums par to, kādus diskus izvēlēties savam auto, noteikti noderēs. Daudzi nemaz nezina, cik liela nozīme ir automašīnas diskiem, pie tam, tik pat daudzi uzskata, ka to funkcija ir tikai dekoratīva, taču, disku fiziskais stāvoklis ietekmē ne tikai stabilitāti un dinamiku, bet arī ekonomiskumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *