PLASTMASAS LOGI UN KOKA ĀRDURVIS PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA

Mūsdienās, būvējot vai pārbūvējot mājokli, ar vien vairāk uzmanības tiek pievērsts tam, lai telpā ienāktu pēc iespējas vairāk dabiskā apgaismojuma un tiktu izmantoti dabiski, taču ilgtspējīgi un kvalitatīvi materiāli. PVC logi un koka durvis joprojām ir viena no populārākajām klientu izvēlēm, un tā tas ir jau gadus divdesmit, kad PVC logi pirmo reizi parādījās Latvijā.

Pavisam noteikti koka logi un durvis ir siltumizturīgi, ar lielisku skaņas izolāciju un visādi citādi piemēroti mūsdienu mājsaimniecības prasībām. Mūsdienās ir pieejami dažādi materiāli un to kombinācijas, lai skaņas un siltuma izolācija tiktu nodrošināta, izmantojot ne tikai dzelzi un plastmasasu, bet arī koku. Savukārt PVC ir viegli kopjams un joprojām populārs materiāls, kas tiek izvēlēts logu veidošanai. Plastmasas logi dažāda veida profilos ir piemēroti kā privātmājām, tā ofisiem, gan arī sērijveida dzīvokļiem arī, ja nepieciešami 467 sērijas logi.

GATAVAS VAI PĒC PASŪTĪJUMA VEIDOTAS KOKA ĀRDURVIS NO BALTKRIEVIJAS.
Arī celtniecības un apdares materiālu klāstā ir vērojamas dažādas aktuālas tendences. Salīdzinoši nesen vēl bija periods, kad daudzi vēlējās uzstādīt dzelzs durvis savam dzīvoklim, taču lēnām sāk atgriezties vēlme pēc koka durvīm. Sava veida artavu tam ir devusi tendence mājokli celt un iekārtot mierīgā, skandināvu stilā, ar pārdomātu un funkcionālu interjeru un tā elementiem. Durvis ir iespējams pasūtīt arī pēc īpaša pieprasījuma, ar dažādām furnitūrām, stikla ailēm, drošām slēdzenēm un visu citu, ko klients vēlas.

KĀ ATRAST KVALITATĪVĀKO DURVJU IZGATAVOTĀJU UN UZSTĀDĪTĀJU?
Durvju montāža un uzstādīšana, ir pilna cikla pakalpojums, kas sevī ietver visu, sākot no mērījumu veikšanas objektā, līdz pat uzstādīšanai un iekšējai apdarei pēc durvju montāžas. Tas ir ideāls risinājums arī reizēs, kad pasūtītās durvis un to uzstādīšana prasa kādas specifiskas zināšanas, kas citiem speciālistiem arī varētu nebūt. Pilna cikla servisa sniegšana būvniecībā un celtniecībā ir kā medusmaize ne tikai pasūtītājiem, bet arī darbu veicējiem, jo viss tiek paveikts ātri, bez raizēm un gaidīšanas uz citiem cilvēkiem un iespējamu kļūdu novēršanas un laika kavēšanas. Šādi paši nosacījumi attiecas arī uz pilna cikla logu montāžu mājām vai ofisam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *