ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Ja vēlaties baudīt mieru no ikdienas kņadas, bet saglabāt modernu dzīves stilu, tad privātmāju ciemats Murjāņos būs tas kas vajadzīgs. Tas viss atrodams 20 minūšu braucienā no Rīgas, kas rada ideālus apstākļus nokļūšanai darbā un mājās. Šāda veida privātmājas pēdējos gados izvēlas daudzi. Tas ir jūsu paša zemes gabals un privātmāja, sakārtotā un tīrā apkārtnē, nav jāuztraucas par visu birokrātiju, kas mēdz sagādāt lielas galvassāpes, tiek piedāvāti papildus apsaimniekošanas pakalpojumi un citi risinājumi tam, lai ikdiena mājās būtu mierpilna un harmoniska. Moderni mājokļi, kas veidoti HI-tech stilā un iekļaujas ciemata misijā un vīzijas redzējumā.

Pirkt zemi Murjāņos nav ekstra, bet gan lieliska iespēja izveidot savu ideālo mājvietu. Māja atradīsies slēgtā teritorijā un tiek slēgts apsaimniekošanas līgums, kas paredz dažādu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, kas ir iekļauti līguma cenā, kā arī par papildus samaksu iespējams pieteikt papildus pakalpojumus. Ir pavisam viegli realizējams dzīvot klusā, skaistā vietā pie dabas, nezaudējot saikni ar urbāno visi, kas ir pārdesmit minūšu braucienā no mājām.

APKĀRTNES LABIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI PRIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Dažāda veida nekustamo īpašumu labiekārtošanas pakalpojumi ir pieejami arī šāda veida ciematos, kas rada mazāk rūpju iedzīvotājiem(skatīt šeit – privātmāju ciemats). Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Māju īpašniekiem ir pieejami apkārtnes labiekārtošanas un dārzniecības pakalpojumi visu cauru gadu, kas nozīmē konsultāciju un arī palīdzību dārza kopšanā. Šie pakalpojumi palīdz dzīvot sakārtotā un drošā vidē un, nav jāuztraucas par to, ka laicīgi nenotīrīta iela varētu radīt kādas sekas.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Viens no lielākajiem privātmāju ciemata lepnumiem ir ierīkotie dīķi. Privātmāju izvietojums paredz, ka katra no vairāk kā desmit privātmājām, būs dīķa tuvumā, tādējādi piedāvājot dažāda veida floru un faunu visā ciemata teritorijā. Tās tiek pienācīgi apkoptas visa gada garumā, tādējādi izvairoties no netīrības un piesārņojuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *