KURĀ E- IEPIRKŠANĀS VIETNĒ VAR NOPIRKT LĒCAS?

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Ir vairāki veidi, kā uzlabot savu redzi – brilles, acu lāzeroperācija un arī kontaktlēcas. Arī specifiskāku redzes problēmu koriģēšanai, mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas, kas noteikti daudziem atvieglos ikdienas gaitas.

Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem(spied te – pirkt saulesbrilles). Iesakām izmantot iespēju kontaktlēcu iegādei internetā, jo piedāvājums ir daudz plašāks un cenas zemākas. Pirms jebkādu redzes korekcijas līdzekļu iegādes ir nepieciešama optometrista konsultācija un redzes pārbaude.

KĀ IEGŪT SEV ATBILSTOŠAS LĒCAS?

Internetā mūsdienās ir iespējams iegādāties visu, tostarp kontaktlēcas un brilles. Ir dažādi kontaktlēcu veidi, turklāt, iespējams valkāt arī lēcas, kas vienkārši izmaina acu krāsu, tādējādi, izmantojot tās kā imidža pilnveidošanas līdzekli. Valkāšanas veids un izmantošanas ilgums ir vieni no galvenajiem rādītājiem, pēc kuriem iedala kontaktlēcas, neskaitot to koriģējošās funkcijas. Pastāv lēcas, kuras nav nepieciešamība ņemt ārā noteiktu laika posmu, un, protams, ir standarta lēcas, kuru izmantošanas laiks ir ierobežots. Kontaktlēcas var lietotas gan redzes korekcijai tuvumā, gan tālumā, gan tie, kuriem ir noteikts astigmātisms.

LĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cenas var atšķirties dažādos veikalos, taču cenu atšķirība nebūs ļoti ievērojama. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Savukārt divu nedēļu kontaktlēcas izmaksā līdz divdesmit eiro un iepakojumā ir vairākas lēcas, kuras lietojamas pa dienu, bet nav paredzētas lietošanai 24 stundas diennaktī. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Iespējams iegādāties arī toriskās lēcas, kas jālieto speciālā režīmā. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Savukārt multifokālās lēcas ir paredzētas lietošanai tiem, kuriem ir tuvredzība vai tālredzība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *