LIELISKU MEISTARU VEIDOTAS DĀRZA MĀJIŅAS UN SKAISTAS VASARNĪCAS JŪSU DĀRZĀ!

Koksne ir viens no tiem materiāliem, kuru latvietis vienmēr godās un cienīs. Tā mijiedarbība ar cilvēku ir vērojama gadsimtu gaitā. Tas ir dzīvotspējīgs un daudzpusīgs, un viena no tā šķautnēm ir kokmateriāls, no kura var izgatavot visu – sākot ar skaliem, ar ko sildīties drēgnos ziemas vakaros un beidzot ar dzīvojamiem namiem. Mājas, šķūņi, lapenes un lapenītes, no jumes, garāžas un vēl daudz ko citu ir iespējams izgatavot no kvalitatīviem kokmateriāliem.

Privātmāju saimnieki te novērtēs iespēju savā dārzā izvietot kvalitatīvas un skaistas koka mēbeles, kuras iespējams pasūtīt arī individuāli, savukārt mazdārziņu īpašniekus varētu vilināt doma savā īpašumā uzstādīt dārza mājiņas vai pat apdzīvojamas vasarnīcas.

KOKA MĒBELES, LAPENĪTES UN GARĀŽAS – IZVĒLIES SEV VAJADZĪGO

Ja nepieciešams izdaiļot savu dārzu vai padarīt to funkcionālāku, ir dažādas iespējas kā to izdarīt. Kurš gan nepriecāsies par mazu, romantisku lapenīti vai skaistām dārza mēbelēm? Nevar nepieminēt arī iespēju iegādāties pilnībā funkcionālu pirti, jo katram latvietim pirts rituāli ir gēnos jau no senču laikiem. Ja vēlaties savu dārzu izdaiļot vienotā stilā, tad iesakām izvēlēties arī ko ka garāžu, kas ir pilnībā funkcionāla. Ja esat dzīvokļa īpašnieks, kuram pieder neliels zemes gabals, tad iesakām apsvērt domu par nelielas vasarnīcas vai dārza mājiņas iegādi, kas noteikti kaimiņos izraisīs balto skaudību.

KUR IEGĀDĀTIES ŠŪPOLES UN KIOSKUS?

Piedāvājums ir ļoti plašs un visi minētie piemēri ir tikai neliela daļa no visa, ko iespējams iegādāties. Piedāvājumā ir arī bērnu rotaļu namiņi, smilšu kastes un šūpoles, tirdzniecības kioski un dažāda veida tualetes, kas uzstādāmas vasarnīcās un dārza namiņos pēc vajadzības un tautā iemīļotās sirsniņmājas. Lai sadarbība būtu veiksmīga, tiek detalizēti saplānots katrs pasūtījuma izgatavošanas solis – gan materiāli, gan montāžas gaita un budžets. Pasūtījumu piegāde ir iespējama visā Latvijā un arī ārpus tās, turklāt, daudziem šķitīs aizraujoši, ka visas koka konstrukcijas var montēt paša spēkiem, taču, ir pieejams arī montāžas pakalpojums par atsevišķu samaksu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *