AR KO MĪKSTO MĒBEĻU KALPOŠANU PADARĪT ILGĀKU?

Daudzos mājokļos dīvāna izvēlei tiek pie”skirta īpaši liela nozīme. Tā ir vieta, kurā pulcēties ģimenei pēc garas darba dienas darbā vai skolā, vieta, kur atpūsties no ikdienas kņadas.

Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir izplatīts un plaši pieprasīts pakalpojums, turklāt, tas nav nedz dārgi, nedz laikietilpīgi. Pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, turklāt, bieži vien aizņem mazāk kā stundu. Ja tīrāmās virsmas apmēri nav lieli vai arī vēlaties pats iemēģināt spēkus šajā procesā, ir iespējama arī tīrīšanas tehnikas noma.

MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA MĀAS APSTĀKĻOS.
Kā tiek ķīmiski tīrītas mīkstās mēbeles? Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles tipa, kuru nepieciešams iztīrīt. Dīvānu tīrīšanas pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, tādēļ dīvāns vai kāda cita mīkstā mēbele nekur nav jāved. Klentam nav nepieciešams pašam iegādāties speciālas mīksto mēbeļu tīrīšana iekārtas, jo darbinieki pie klienta uz mājām ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Atkarībā no mēbeles, auduma pārklājuma un tīrības pakāpes tiek pielietota gan sausā, gan slapjā tīrīšana. Kad darbs ir paveikts, nav jāuztraucas pa nekārtību vai netīrību istabā, jo darba vieta aiz sevis tiek sakopta. Dīvāna tīrīšanas cena tiek noteikta vadoties pēc dažādiem faktoriem. Cenas tiek noteiktas gan fiksētas par vienu dīvāna sēdvietu, gan piemērotas konkrētam mēbeles veidam, piemēram, U veida dīvānam, klubkrēslam un tamlīdzīgām mēbelēm. Atsevišķas cenas tiek noteiktas arī dīvāniem, kas ir izvelkami un divvietīgajiem dīvāniem, gan ar ādas, gan auduma.

PAKLĀJU UN MATRAČU SAKOPŠANAS PAKALPOJUMS.
Bez paklāju un dīvānu ķīmiskās tīrīšanas, klientiem interesē arī cita tipa mīksto mēbeļu un arī virsmu tīrīšana. Daudzi novērtēs to, ka ir iespējams iztīrīt arī paklājus bez nepieciešamībus tos pārvest ārpus mājas. Arī tīrot paklājus, sākotnēji tiek izvērtēts gan materiāls, no kā tas taisīts, gan tīrības pakāpe, lai varētu veiksmīgāk piemeklēt piemērotu tīrīšanas veidu. Arī paklāju tīrīšana ir ātrs process, kas nerada papildus nekārtību. Paklāju tīrīšanas cena ir ļoti draudzīga – vidēji nepilni seši līdz 9 eiro par kvadrātmetru. Klubkrēslu, biroja krēslu, matraču un pat spilvenu tīrīšanas pakalpojums arī ir pieprasīts klientu vidū. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *