KAS IR SUSHI UN KUR TO ĒST?

Pēdējos gados suši no netradicionāla austrumu ēdiena, noteikti ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda tipa sushi restorāni, lielākajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus. Ja rosīšanās virtuvē nav sveša lieta, tad suši varētu pagatavot arī mājas apstākļos, jo visu, kas nepieciešams, var iegūt un iegādāties jebkurā pārtikas veikalā, ieskaitot piedevas un nori lapas. Īsteni suši piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim svešiem japāņu sushi veida nosaukumiem, bet, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs suši restorāns ēdienkartē ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām.

KĀ GATAVOT SUŠI?
Suši nav vien rīsos un arī nori lapā ietīts laša gabaliņš, bet gan ēdiens ar daudz bagātīgāku saturu, pie tam, to mēdz baudīt gan aukstu, gan karstu, atkarībā no sushi formas un arī pasniegšanas. Sushi ir izplatīts ne vien ar to, ka tas ir ļoti garšīgs kā arī pat veselīgs ēdiens, taču arī ar to, ja izvēlaties to gatavot pats, noteikti ir dota vaļa fantāzijai un sev tīkamu sastāvdaļu izvēlei. Suši receptes ir ļoti vienkāršas un daudzas no tām atrodamas arī internetā vai varētu smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai arī maki suši. Vispopulārākie un arī vieglāk pagatavojamie sushi ir rolli ar lasi un arī gurķi vai arī kādu citu dārzeni. Suši rolliem rīsi mēdz būt gan iekšpusē, gan ārpusē, tie var būt garnēti ar masago ikriem vai sēkliņām. Izplatīti noteikti ir arī ceptie kā arī karstie sushi rolli. Lai pagatavotu karstos suši, būs vajadzīgs rollu apcept tempuras mīklā vai arī pasniegt tos ar kausēto sieru. Suši ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai arī vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos brīžos suši mēdz pagatavot ar tofu kā arī dārzeņiem.

SUSHI ĒSTUVES RĪGĀ AR PIEGĀDI.
Ja nebūs vēlmes vai izdevības sushi pagatavot pašam, ir opcija tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Vairāki suši restorāni Rīgā sniedz tikai ēdienu piegādes servisu, bez opcijas paēst uz vietas, kas ir samērā ērti kā arī šādi noteikti ir iespējams apkalpot daudz vairāk pastāvīgo pircēju. Šādā veidā ir daudz ātrāk iespējams apkalpot klientus un piedāvāt diezgan lielu ēdienu klāstu, ieskaitot ļoti iecienītos sushi komplektus, jeb setus. Arī suši akcija piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti un populāri. Parasti, šādā veidā noteikti ir opcija nobaudīt neskaitāmus maki un nigiri veidus, kas, katru pērkot atsevišķi, maksātu krietni dārgāk. Sushi piegādi nodrošina visā Rīgā kā arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *