Ko darīt, gadījumā ja mašīnas durvis vai mājas durvis aizcirtās un tad neveras vaļā?

Slēdzenes durvīm, tādā pat veidā kā jebkāda ierīce ar pārdomātu mehānismu, var salūzt. Tādēļ neviens dzīvokļa saimnieks nebūs pasargāts no tā, ka mājokļa durvju atvēršana var tikt apgrūtinoša ar to, kad salūzusi slēdzene. Šajā gadījumā nemaz nav jāmēģina pašiem izurbt ārā slēdzenes vai arī pamēģināt izsist durvis. Tomēr, lai slēdzeņu un durvju atvēršana protams būtu īstenojama ar mazākiem zaudējumiem, sākumā būtu vajadzīgs griezties pie zinātājiem, kur kvalificēts atslēgu serviss sniegs Jums palīdzības roku problēmsituācijā.

Varianti durvju slēdzenes salūšanai

Iemesli, kādēļ durvju atvēršana var būt ierobežota, var būt ļoti dažādi. Protams, durvju slēdzene ir tikai nolietojusies, kas izpaužas tajā, ka ne tikai dzīvokļa durvis veras vaļā ar grūtībām, bet to var attiecināt arī uz auto, kur auto atvēršana var sagādāt problēmas. Kā vēl viens iemesls var būt durvju slēdzenes ražošanas brāķis, tāpēc pirms pirkt kaut ko, labāk visu pārbaudīt. Ir skaidrs, ka durvju slēdzenes ir vēl jākopj, jo bez to kopšanas arī pat seifu atvēršana var būt apgrūtinoša. Kā dzīvokļa, tā arī auto durvju atvēršana varētu būt neiespējama, ja to atslēgas tika izmantotas citiem mērķiem, piem., pudeļu atvēršana. Durvju remonts varētu būt vajadzīgs, kad bieži vien durvis tiek vērtas vaļā un vērtas ciet ar spēku, tādējādi bojājot slēdzeni. Ja ir nepieciešams atslēgas dublikāts, labāk būtu, kad tiks atrasts pārbaudīts slēdzeņu serviss, tā kā sliktas kvalitātes dublikāts var sabojāt slēdzeni.

Nepieciešams durvju serviss? Kurā vietā doties?

Protams, ja būs nepieciešams slēdzeņu serviss, ir vēlme sameklēt tādu profesionāli, kas veiks savu darbu akurāti un kvalitatīvi, lai pēc viņa darba nebūtu nepieciešams pilns durvju remonts. Par to var runāt arī, kad vajadzīga iesprūdušu auto durvju atvēršana. Taču pirms būs atrasts, kāds īpašs durvju serviss, izlasiet atsauksmes par šo vietu. Papētiet kompānijas vietni, tā kā tā jau ir firmas seja. Nebūtu ieteicams slēdzeņu serviss, kur darbības piedāvājums atrast ielas brošūrās, tā kā tie var būt ne īpaši kvalitatīvi speciālisti, kas turklāt varētu sataisīt dublikātu no Jūsu atslēgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *