Poligrāfijas pakalpojums – uzlīmju druka

Patlaban uzlīmju druka būs diezgan pieprasīts drukāšanas pakalpojums. Šo izstrādājumu izgatavošanas skaits sasniedz miljoniem eksemplāru, kā arī šajā gadījumā drīkst teikt, ka šis jau ir kā viens no galvenajiem izdruku veidiem, kuru lieto uzņēmējdarbībā.

Viennozīmīgi tā sfēra, kur var būt izmantotas uzlīmes tomēr ir ļoti liela. Uzlīmes izvieto uz pārtiku, alkohola, farmaceitiskiem izstrādājumiem, sadzīves ķīmijas/parfimērijas, un dažādu citu izstrādājumu taras. Protams, arī uzņēmēji, kas neražo preces, bieži izvēlās sūtīt personalizētas uzlīmes, lai tādējādi padarīt dāvanas par svarīgām, piemēram, ja tās domātas partneriem biznesā, bet pasūtīt šeit var.

Kāda tieši veidā var pasūtīt uzlīmes?

Interesanti, bet uzlīmju izgatavošana, kā arī tās metodes izvēle būs atkarīga no krāsas, attēla specifikas, pasūtītā skaita, izejmateriāliem un arī cita veida faktoriem, kā arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas tehnoloģijas, kā pasūtīt un drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Tam nebūs nepieciešams gatavošanās etaps, tāpēc ir izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, taču, pieaugot pasūtījuma apjomam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Tieši šītehnoloģija tiek izmantota, kad tiks sūtīta uzlīmju izgatavošana lielā skaitā – sākot ar piecdesmit tūkstošiem gab. Tehnika būs piemērota darbam ar dažādiem izejmateriāliem, pats attēls būs spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folija uzlīmju druka. Izdevīga mazām tirāžām – sākot no 1000 gabaliem. Šeit būs nepieciešams īpašs printēšanas aparāts. Šajā gadījumā iespējams darboties ar kartonu, tekstilu, papīru un pat sintētiku. Tāda tipa apaļas uzlīmes jau būs spēcīgas pret UV ietekmi, temperatūras svārstībām.
-Ofseta. Atbilstošs drukāšanai uz papīra vai kartona. Tādā gadījumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar zemākas kvalitātes iznākumu. Atbilstošs tādu produkcijas marķēšanai, kur jau ir īss uzglabāšanas laiks – apmēram 3 – 4 mēn.
-Karstā druka jau ir ideāli piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Attēls tiek pārvietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ievērojot konkrētu temperatūras režīmu. Piemērots drukāšanai uz auduma, plēves, ādas, lietojot hologrāfiskas vai metāliskas krāsas. Drukas veikšanas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, sūtījuma daudzums un citi parametri.

Kāds tieši drukas veikals ir piemērotākais?

Kad tiks sūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem rodas no pasūtījuma daudzuma un formas, pielietojamiem materiāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot reklāmas uzlīmes stilu, parasti tiek ievērots klientu firmas stils, reklāmas kampaņas mērķi, mērķauditorija. Tāpēc, kad tiek meklēts drukas veikals, labāk izlasīt visas pieejamās klientu atsauksmes tieši par šo kompāniju un labi iepazīties ar mājas lapu. Tā kā tieši mājas lapā varēs uzzināt vairāk par kopējo kompānijas tēlu un saprast vai sadarbība būs realizēta. Labi, kad kompānija ir vairākus gadus tirgū, jo tad darbība ir pilnveidojusies, kā arī attīstījusies. Tad varētu būt pārliecinātiem par to un arī uzticēt tiem darbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *